Wil je je hart eens luchten? Voel je je eenzaam of angstig door wat er nu allemaal gebeurt? Core coaches willen een luisterend oor voor je zijn.

Coaches in opleiding willen graag een bijdrage leveren tijdens deze onzekere tijden. Er kunnen gedachten en gevoelens opkomen die zorgen voor angst, stress, verwarring en onzekerheid. Als je daar last van hebt is het fijn om contact te krijgen met een coach. Wij zijn er voor jou.

Voor wie?

  • Alle mensen die een luisterend oor willen voor de veranderingen tot nu toe
  • Zorgpersoneel, herintreders, mantelzorgers
  • Ondernemers, zzp’ers
  • Ouderen
  • Mensen die nu thuis werken terwijl de omgeving niet meewerkt

Hoe?

  • Mail naar een van de coaches voor een afspraak
  • Gesprekken vinden online plaats en duren gem. 45 minuten
  • Er worden 3 gesprekken kosteloos aangeboden

Uw coaches:

  • Inge van Gulden                                 inge@corecoach.nl
  • Hester Lekkerkerker                           hester@corecoach.nl
  • Monique Broeren                                monique@corecoach.nl
  • Elske Rahusen                                    elske@corecoach.nl
  • Jos Taabe                                           jos@corecoach.nl
  • Frans Mouws                                      frans@corecoach.nl
  • Jeroen Pistor                                       jeroen@corecoach.nl
  • Titia Lelie                                             titia@corecoach.nl
  • Manuela Gomez (alleen spaanstalig)  manuela@corecoach.nl
  • Raimondo Cai                                      raimondo@corecoach.nl
  • Joyce van der Woude                          joyce@corecoach.nl

Voor meer informatie kijk rond op onze website.

 

X